E-shop venkovních her

Všechny venkovní hry přehledně, kompletní nabídka, spoustu fotografií, recenze venkovních her, videorecenze a testování, vlastní fotografie, informace o nás, přehledné ceny za všechny hry najdete na: https://eshop.zahradnizabava.cz/.

Popis - cross minigolf

Minigolf kříž (různá provedení):

minigolf Až čtyři minigolfové dráhy a jedna jamka.
Lze vytvořit až čtyři drah s jednou cílovou jamkou.
Minigolf se vším všudy a úspora nákladů, takovéto řešení je výrazně levnější než klasický Rekreační minigolf nebo minigolf, kde je více jednotlivch drah.

Možnosti řešení a překážek naleznete v samostatné sekci: Cross minigolf.

Návrh a realizace

stoa Potřebujete pomoci s návrhem a umístěním jednotlivých her? Nebo se chcete poradit, které hry jsou "in", co bude hitem a kolik her se vlastně na vaši plochu dá umístit?

Nechte to na nás, návrh zpracujeme a zašleme nebo s vámi vše osobně probereme. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Hry do měst, obcí, na hřiště... (veřejnost, školy...)

minigolfRostoucí obliba budování volnočasových aktivit zejména na městských a obecních pozemcích, zejména v parcích a na hřištích, ale také u škol, školek a dalších podobných zařízení nás přivedla k úpravě a rozšíření některých našich her na "veřejné provedení".

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Vše s vámi rádi probereme, poradíme, zašleme nákresy nebo upravíme hry dle vašich požadavků.

Více informací o provedení her pro veřejnost najdete na stránkách Venkovních her.

Aktivity pro seniory...

Rádi bychom se více zaměřili mj. také na na přípravu a realizaci volnočasových aktivit pro domovy seniorů.
Cílem tohoto projektu je připravit a zrealizovat konkrétní nabídku volnočasových aktivit, která by oslovila Vaše klienty v co možná největší míře.

Předpokladem pro sestavení smysluplné nabídky je znalost konkrétního prostředí, potřeby vašich klientů a Vaše finanční možnosti.
Budete-li mít zájem, rádi vás navštívíme, abychom si mohli udělat konkrétní představu o prostoru, vašich potřebách a možnostech. Společně bychom mohli tyto otázky probrat a na základě těchto poznatků bychom sestavili nabídku, která by nejvíce odpovídala vašim potřebám.

Pokud vás tento projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme ve spolupráci s vámi program, který může podle našeho názoru více zatraktivnit život našim seniorům.