E-shop venkovních her

Všechny venkovní hry přehledně, kompletní nabídka, spoustu fotografií, recenze venkovních her, videorecenze a testování, vlastní fotografie, informace o nás, přehledné ceny za všechny hry najdete na: https://eshop.zahradnizabava.cz/.

Popis - cross minigolf

Minigolf kříž (různá provedení):

minigolf Až čtyři minigolfové dráhy a jedna jamka.
Lze vytvořit až čtyři drah s jednou cílovou jamkou.
Minigolf se vším všudy a úspora nákladů, takovéto řešení je výrazně levnější než klasický Rekreační minigolf nebo minigolf, kde je více jednotlivch drah.

Možnosti řešení a překážek naleznete v samostatné sekci: Cross minigolf.

Návrh a realizace

stoa Potřebujete pomoci s návrhem a umístěním jednotlivých her? Nebo se chcete poradit, které hry jsou "in", co bude hitem a kolik her se vlastně na vaši plochu dá umístit?

Nechte to na nás, návrh zpracujeme a zašleme nebo s vámi vše osobně probereme. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Hry do měst, obcí, na hřiště... (veřejnost, školy...)

minigolfRostoucí obliba budování volnočasových aktivit zejména na městských a obecních pozemcích, zejména v parcích a na hřištích, ale také u škol, školek a dalších podobných zařízení nás přivedla k úpravě a rozšíření některých našich her na "veřejné provedení".

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Vše s vámi rádi probereme, poradíme, zašleme nákresy nebo upravíme hry dle vašich požadavků.

Více informací o provedení her pro veřejnost najdete na stránkách Venkovních her.