Proč vybrat nás...?

stoa Jsme česká rodinná firma, která vyrábí, prodává a pronajímá zahradní/venkovní hry a aktivity.

Již více než deset let pro vás vyrábíme oblíbené hry. Za tu dobu jsme realizovali tisíce objednávek našich her.

Každým rokem se snažíme na trh přinést nové hry (například soubor her Drá-kula) nebo nová provedení - další hrací plochy, velikosti, tvary a řadu dalších.

Víme, co děláme, proto vám dokážeme poradit nebo s vámi zkonzultovat Vaše požadavky. Protože hry vyrábíme, můžeme hry pro vás upravit, dodat jiné barvy...
Víme, které hry letí, víme, které budou hitem.

Účastníme se výstav, dočtete se o nás v magazínech, zejména těch, které se věnují bydlení. Máme vlastní středisko, které se věnuje tvorbě nových her.

Certifikát na naše herní prvky potvrzuje kvalitu a zdravotní nezávadnost. Herní prvky splňují normy ČSN EN 71-1,2,3. Konstrukce/provedení pro veřejný sektor splňují normu ČSN EN 1176. Málokteré venkovní hry na trhu disponují certifikací, která chrání Vaše zdraví.

Kompletní nabídku her naleznete vždy na našich stránkách www.zahradnizabava.cz.

Baví nás, vám dělat radost. Přejeme vám pěknou hru a příjemnou zábavu.

O nás

stoaJiž od začátku se naše firma STOA* snaží o to, aby jste Vy, vaši kamarádi, děti, zákazníci, klienti,... trávili svůj volný čas aktivně.
Celý koncept zahradní zábavy a zahradních her začal s uvedením Zahradního minigolfu, který umožní na velikosti jedné dráhy zahrát až 10 minigolfových drah. Díky tomu dochází k výrazné úspoře místa a minigolfové hřiště se tak může rázem objevit téměř kdekoli (jako rozšíření sortimentu minigolfu jsme dále uvedli miniZahradní minigolf, miniBilliard minigolf, Rekreační minigolf a další...).

stoa Rozšíření Zahradního minigolfu na celý balíček venkovních her pak byl logickým vyústěním, jak nabídnout všem, kdo mají zájem si hrát (většinou se jedná o velká provedení klasických a známých společenských her), další hry – jde zejména o kuželky, které můžete znát z rekreačních středisek, a dále o šachy, člověče nezlob se, domino, dáma, kroket, mikádo...

Protože jsme si vědomi toho, že ne každý musí mít doma dostatek místa na jednotlivé hry, ale rostoucí trend budování příjemných odpočinkových zón a aktivit v rámci měst nebo obcí (ale také hotelů, penzionů a rekreačních středisek), nás přivedl k úpravě našich her na veřejné využití.

*: u starých Řeků sloupová síň, sloužící mj. jako promenáda, zejména za dob deštivého počasí nebo místo pro společenské styky a schůzky - viz. Ottova encyklopedie.

Certifikát ČSN EN 71-1,2,3 a ČSN EN 1176

Certifikát na naše herní prvky potvrzuje kvalitu a zdravotní nezávadnost výrobků.
Dřevěné herní prvky splňují normy ČSN EN 71-1,2,3.
Málokteré venkovní hry na trhu disponují certifikací, která chrání Vaše zdraví.

Nově jsme také držiteli certifikátu ČSN EN 1176 - Zařízení dětských hřišť. Pro provedení her pro veřejný sektor - Zahradní minigolf, Ruské kuželky, Garden-rondo.

My a prezentace

Již v roce 2007 jsme se účastnili veletrhu Zahrada Čech. Pravidelně pak od roku 2008 jsou naše výrobky k vidění na For Garden, PVA Letňany. A nebráníme se ani Evropě...

- GaLaBau (17.-20.9.2014), Nuernberg Messe, Norimberk

minigolf  minigolf  minigolf  minigolf


- For Garden (20.-23.3.2014), PVA Letňany

minigolf  minigolf  minigolf  minigolf


- For Garden (21.-24.3.2013), PVA Letňany

minigolf  minigolf  minigolf  minigolf


- For Garden (22.-25.3.2012), PVA Letňany

minigolf  minigolf  minigolf  minigolf


- For Garden (17.-20.3.2011), For Garden (18.-21.3.2010), PVA Letňany

minigolf  minigolf  minigolf  minigolf


- Zahrada Čech (14.-22.9.2007), For Garden (6.-9.3.2008), For Garden (5.-8.3.2009), PVA Letňany

minigolf  minigolf  minigolf  minigolf 


- Ostatní veletrhy a výstavy

minigolf minigolf minigolf minigolf


- Spielwarenmesse Nuernberg (2013, 2014, 2015, 2016) - Jsme tam, kde se prezentují novinky a trendy a vše sledujeme za vás...

minigolf  minigolf  minigolf  minigolf
minigolf  minigolf  minigolf  minigolf